قیمت و فروش اقساطی کیا سراتو | KIA CERATO

در تیر ماه سال ۱۳۹۵ بود که شرکت اتومبیل سازی «سایپا» اقدام به فروش اتومبیل «کیا سراتو» ۲۰۰۰ به صورت قسطی و البته بدون اخذ بهره نمود .

آن گونه که سایت کمپانی «سایپا» گزارش کرده است :

شرکت «سایپا» فروش فوری اعتباری خودروی «کیاسراتو» ۲۰۰۰ را با تسهیلات بدون بهره از لیزینگ پارسیان را به جای فروش فوری اعتباری ۱۰ روزه خودروی «کیا سراتو» ۲۰۰۰ از محل لیزینگ پارسیان را در تاریخ ۸/۴/۹۵ شروع کرده بوده است .

قیمت خودروی «کیا سراتو» ۲۰۰۰ بر اساس بیانیه ای که از سوی خود کمپانی «سایپا» اظهار شده است معادل با ۹۰٫۹۴۰٫۰۰۰ تومان اعلام شده است .

قیمت مذکور همراه با تسهیلات بدون بهره ۴۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومانی به مشتریان این خودرو واگذار خواهد شد .

که نحوه بازپرداخت آن به دو صورت ۱۵ ماهه با ۳ چک پنج ماهه و همچنین ۲۰ ماهه با ۴ چک پنج ماهه است. گفتنی است که زمان تحویل این خودرو از زمان ثبت نام، حداکثر ۳۰ روز کاری خواهد بود.

مبالغ چک‌های دریافتی در اقساط ۱۵ ماهه، ۱۳ میلیون و ۳۳۳ هزار تومان خواهد بود و در اقساط ۲۰ ماهه نیز مبلغ چک‌های دریافتی ۱۱ میلیون و ۱۵۹ هزار تومان تعیین شده است.
در خصوص خود کیا سراتو ۲۰۰۰ هم باید گفت که این خودرو از پیشرانه‌ای ۴ سیلندر ۲ لیتری سود می‌برد که قدرت تولیدی آن ۱۵۶اسب بخار و گشتاور خروجی آن هم ۱۹۴ نیوتن متر اعلام شده است. با جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک نصب شده بر روی این مدل هم می‌توان انتظار شتاب صفر تا صد ۱۰٫۵ ثانیه‌ای و مصرف سوختی ۷٫۷ لیتری در هر صد کیلومتر به صورت ترکیبی داشت.

 

 

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید