فروش وِِیژه با وام بدون بهره سراتو و آریو

بر اساس اخباری که به گوش رسیده شده است خودروهای «سراتو کیا» و همچنین «آریو» دارای فروشی با اعطای وام هستند که البته لازم به ذکر است که وام هایی که برای فروش خودروهای «سراتو کیا» و «آریو» به مشتریان اعطا می گردد همگی فاقد بهره و نرخ بهره هستند که این موضوع خود یک امتیاز خیلی خوب و مناسب برای خریداران این خودروها به شمار می آیند . فروش خودروهای مذکور با شرایط بیان شده در تاریخی که بخشنامه ها ابلاغ کرده اند آغاز خواهد شد .

پیش از آن که به سراغ شرایط فروش خودروهای مذکور برویم بهتر است در ابتدا این را هم ضمیمه نماییم که اتومبیل های «سراتو» دارای کارت طلایی هستند و اتومبیل های «آریو» نیز با کارت نارنجی به فروش می رسند .

شرایط فروش فوری اعتباری – مبالغ به ریال است :

 

نوع خودرو

آریو ١۶٠٠سی سی ELEGANT (گیربکس اتومات) تحویل حداکثر ۱۵ روزه  ۵۴۴,۶۰۰,۰۰۰

سراتو ۲۰۰۰ با کارت طلائی تحویل حداکثر ۱۵ روزه ۹۰۷,۹۰۰,۰۰۰

برای مشاهده کامل و دقیق شرایط فروش خودروهای مذکور به شرکت ایرانی تولید اتومبیل (سایپا) سهامی عام معاونت بازاریابی و فروش تلفن: www.saipagroup.ir سر بزنید .

مشخصات کارت طلایی سراتو :

الف) خدمات ۵ ساله : افزایش گارانتی از ٢ سال یا ۴٠ هزار کیلومتر به ۵ سال یا ١٠٠ هزار کیلومتر

ب) خدمات به مدت یکسال به شرح زیر : ü پوشش تصادفات کلی و جزئی ( بدون فرانشیز) ü پوشش سرقت کلی و جزئی ü پوشش آتش سوزی و شکست شیشه ü سرویس ادواری رایگان ۱۵ هزار و ۳۰ هزار کیلومتر ü چهار بار تعویض روغن و فیلتر هر ۱۰ هزار کیلومتر ü تعویض لنت های جلو و عقب یکبار در طول اشتراک ü تعویض تیغه برف پاک کن یکبار در طول دوره اشتراک ü دو حلقه لاستیک در صورت استهلاک به میزان ۷۰ درصد

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید