سراتو کیا : ماشین پلیس

در تاریخ ۲۰ام بهمن ماه سال ۱۳۹۵ خودروهای «کیا سراتو» را به تعداد ۲۰۰ عدد وارد ناوگان حمل و نقل خودرویی شهر تهران کردند .

اتومبیل های «کیا سراتو» از این پس در همه بخش های پلیس تهران بزرگ اعم از : راهنمایی و رانندگی و دیگر بخش ها مورد استفاده قرار خواهند گرفت .

با این اقدام (ورود خودروهای «کیا سراتو» به ناوگان پلیس) ناوگان پلیس تهران بیش از پیش روزآمدتر شده است .

بنابر گزارش و نوشته مهرنوشت :

بیانات فرمانده نیروی انتظامی در خصوص خودروهای جدید پلیس یا همان اتومبیل های «کیا سراتو» که قرار شده است از این پس به جای خودروهای «بنز» ماشین پلیس شوند :

استفاده نمودن از اتومبیل های «بنز» به عنوان ماشین پلیس تا مادامی است که مجوز داشته باشند.

سردار اشتری فرمانده ناجا درباره برنامه های ناجا همزمان با ۲۲ بهمن ماه با تبریک سالروز ۲۲ بهمن ماه گفت: نیروی انتظامی اقدامات اولیه برای هرچه با امنیت برگزار شدن مراسم ۲۲ بهمن را انجام داده است که این برنامه ها در تهران بزرگ و مراکز سراسر استانها اعمال شده است.

این بر نامه  ها اعم از برنامه های ترافیکی است و از روزهای منتهی به ۲۲ تا پایان مراسم ادامه دارد.

فرمانده ناجا درباره انتخاب «سراتو» به عنوان خودروی نیروهای پلیس افزود: ناوگان خودرویی پلیس احتیاج به بازسازی داشت. خودروی وارد شده با تصویب ستاد کل بود و سراتو چون در داخل کشور تولید می‌شود. مورد استفاده قرار خواهد گرفت. تعداد ۲۰۰ خودروی سراتو در بخش پلیس راهور و پلیس انتظامی آماده شده و برای استفاده در شهر تهران مورد استفاده قرار گرفته است که در صورت تایید تست در تمام کشور مورد استفاده قرار می گیرد. البته خودروهای بنز تا زمانی که مجوز داریم استفاده می کنیم و به مرور از رده خارج می شوند.

وی درباره عملکرد پلیس در ۱۱ ماه گذشته گفت: در همه شاخص ها بهبودی داشته ایم و اقدامات صورت گرفته بسیار ارزشمند بوده است و در نظر گرفتن شاخص ها نشان می دهد که حرکت رو به جلویی را پلیس داشته است به ویژه در زمان بحران، پلیس بسیار خوش درخشید و امیدواریم میزان رضایتمندی مردم از پلیس همچنان بالا باشد چون اعتماد مردم به پلیس بزرگترین پشتوانه پلیس است.

سردار اشتری درباره حادثه ملارد و شهادت یکی از ماموران گفت: خوشبختانه با پیگیری که صورت گرفت در کمتر از ۲۴ ساعت مجرم مسلح دستگیر شد و امیدوارم دستگاه قضایی تیز بسیار سریع درباره این متهم سابقه دار تصمیم گیری کند.

وی همچنین درباره برنامه های پایان سال پلیس بیان کرد: با توجه به حضور مردم در مراکز خرید و افزایش خریدهای شهروندان، حضور ماموران پلیس در مراکز خرید بیشتر می‌شود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید